Yerköy Haber Gazetesi
Yerköy Haber Gazetesi
yerköy haber gazetesi

KÖSELİ SPOR’DA ALİ MİNAR FARKI

Bağlarbaşı Spor 4 - Çocuk Esirgeme Spor Kulübü (S.H.Ç.E.K.) 1

KÖSELİ SPOR’DA ALİ MİNAR FARKI
Yozgat 1. Amatör Lig’de Bağlarbaşı spor ve Çocuk Esirgeme Spor Kulübü (S.H.Ç.E.K.) ile Yozgat’ta oynan maç’ta sahadan 4-1 galip ayrıldı.
Bağlarbaşı spor ve Çocuk Esirgeme Spor Kulübü maçında oyun süresince üstün oyun sergileyen Köseli Spor’lu oyuncuları Hacı Akdağ’ın 3 gol atıp hat-trick yapması ve Duran Salmanlının golu ile sahadan 4-1 galip ayrıldı.
Bağlarbaşı spor Kulübü Teknik Direktörü Necdet Şahin’den eksiksiz olmasına rağmen Başkan Ali Minar hem teknik direktörlük hem Başkanlık yaparak, Köseli spor’lu oyunculara verdiği taktiklerle ve yaptığı yerinde değişikliklerle Köseli spor’u başarıya ulaştırdı.
Başkan Ali Minar yaptığı açıklamada; Köseli spor olarak bu yıl hedeflerinin Bal ligi olduğunu ve takım olarak her maça düzenli ve eksiksiz olarak hazırlandıklarını sık sık antrenmanlar yaparak karşılaşmalara çıktıklarını ve takım olarak en güzel şekilde mücadele etmeye çalıştıklarını söyledi.
Minar; Diğer İl ve İlçelerde futbol takımlarına bir çok yardım yapılarak takımlarının daha başarılı yerlere gelmesi için ellerinden gelen desteği verdiklerini belirterek, Yerköy’de de futbol takımlarına gerek önde gelen iş adamlarının gerekse esnafların destek olması gerektiğini vurguladı.
Haber : Orhan Ekinci
16 Ekim 2017 Pazartesi