Yerköy Haber Gazetesi
Yerköy Haber Gazetesi
yerköy haber gazetesi

Hastane projesinde son aşamaya gelindi

Hastane projesinde son aşamaya gelindi
AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Hacı Dereli yeni hastane binası için çalışmaların başladığını belirterek şu bilgileri verdi; Yerköy’ümüze yıllarca hizmet veren Devlet Hastanemizin “Ana Hizmet Binasının” yıkım kararının alınmasıyla, Hastanemiz 100. Yıl Mahallesinde (şel) mevkiinde yeni hastane binamız yapılana kadar, Hastane İdari Binamız, AMATEM ve Ağız ve Diş Polikliniği hizmetleri ilçemizde bulunan "Eski Emniyet Binasında" hizmet verecektir.
Bu sebeple ilçe Kaymakamımız Mustafa Karaca, İl Genel Meclis Üyemiz Aziz Başak, Yönetim Kurulu Üyemiz - Sulama Birlik Başkanımız Ruhi Soldamlı, Yönetim Kurulu Üyemiz Serkan Işık, Hastane Başhekimimiz Ümit Öztürk ve Hastane Müdür Yardımcımız Osman Kömürcüoğlu ile beraber hastanemize tahsis edilen emniyet binasında incelemelerde bulunduk.
Binamızın tahsisi için Sayın Valimiz Kadir Çakır, İlçe Kaymakamımız Mustafa Karaca başta olmak üzere ve tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz.
Ayrıca, 100. Yıl Mahallesine Yeni yapılacak hastanemizin proje ihalesi bitmiş olup Hastane projemizin son aşamasına gelindiğini siz değerli hemşerilerimize bildirmek isteriz. Bu Projede emeği geçen Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay‘a, Anayasa Komisyon Başkanımız -Milletvekilimiz Sayın Bekir Bozdağ ‘a, Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcımız – Milletvekilimiz Sayın Yusuf Başer ’e ve İl Başkanımız Çelebi Dursun ‘a saygılarımızı sunar teşekkür ederiz” dedi.
5 Şubat 2020 Çarşamba