Yerköy Haber Gazetesi
Yerköy Haber Gazetesi
yerköy haber gazetesi

YERKÖY’DE TRAFİK KAZASI : 2 YARALI

Yerköy-Yozgat yolu Bekir Bozdağ Bulvarında meydana gelen trafik kazasında iki kişi yaralandı.

YERKÖY’DE TRAFİK KAZASI : 2 YARALI
Bekir Bozdağ Bulvarı üzerinde seyir halinde olan 66 KD 193 plakalı otomobil sürücüsü Ali Yıldırım, Yerköy Jandarma mevkiine geldiği esnada, aynı istikamette seyreden ve ehliyetsiz olduğu öğrenilen Mustafa Topuz idaresindeki 06 AU 4258 plakalı aracın arkadan çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında iki kişi hafif şekilde yaralandı.
Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.
TRAFİK LAMBASI ŞART!
Çevre sakinleri ve esnaf, Yerköy Bekir Bozdağ bulvarı Jandarma karşısında sık sık meydana gelen kazalara kavşakta bulunmayan trafik ışıklarının neden olduğunu ileri sürdüler.
Ali Yetki, Bekir Bozdağ yolu üzerinde ve şehir merkezinde sürücülerin kuralları sık sık ihlal ederek süratli araç kullandıklarını ve bu sebeple özelliklede Yerköy Jandarma Karakolu karşısı Feyyaz market karşısında bulunan kavşakta sık sık trafik kazalarının olduğunu söyledi.
Çevre sakinleri, kavşağa trafik ışıklarının konulmasını yetkililerden istediler. Bölgede okulların da olduğunu söyleyen vatandaşlar sürücülerin geçişleri sırasında daha dikkatli olmaları noktasında uyarıda bulundular.
26 Ağustos 2019 Pazartesi