Yerköy Haber Gazetesi
Yerköy Haber Gazetesi
yerköy haber gazetesi

2020 YILI ÇİÇEKDAĞI İÇİN YATIRIM YILI OLDU “GELİŞİM 2021’DE DEVAM EDECEK”

2020 YILI ÇİÇEKDAĞI İÇİN YATIRIM YILI OLDU “GELİŞİM 2021’DE DEVAM EDECEK”
2020 yılının Çiçekdağı için yatırım yılı olduğunun altını çizen Başkan Hakanoğlu, “Meselemiz gönüller kazanmak, gönüllere girmek, halkımızın bize gösterdiği teveccüh ve güvene layık olmaktır. Hedefimiz Hakkın rızasını kazanmak, halkın bize verdiği göreve layık olmaktır”
Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu; “Halka hizmetin hakka hizmet olduğuna inanan, AK Belediyecilik anlayışıyla İlçemizi marka ilçe hedefine ulaştırmayı amaçlıyoruz.” dedi.
2019 Mart seçimlerinden bu güne kadar yapımı tamamlanan ve devam eden projeler hakkında bilgiler aktaran Başkan Hakanoğu; 100. yıl Çiçekdağı çamlık tepe sosyal tesisleri, Çiçekdağı-Yerköy arası yeşil yol projesi, Güneş enerji santrali, Çepni mevkii evcil hayvanat bahçesi, Lavanta Tepelerinden, İçme Suyu Getirme işimize, Yüzme Havuzu ve Gençlik Merkezi inşaatımıza, Kesimhane ve Hayvan Pazarı inşaatımıza, Kum eleme-yıkama tesisi, Kilit parke taş üretim tesisimize, İçme suyu boruları yenileme, Halk Ekmek fırını, Yeni araç alımları, Millet Bahçesi projesi, Sosyal gelişim merkezi, Cami inşaatımıza, kanalizasyon çalışmalarımıza, kaplıca restorasyon çalışmalarımızdan ağaçlandırma ve bir çok hizmeti ilçemize kazandırdık” dedi.
Hakanoğlu; 2020 yılı İlçemiz için bir yatırım, hizmet yılı olduğunu belirtirken, 2021 yılında çalışmalarımızın ve yatırımlarımızın artacağının müjdesini de şimdiden vermek isterim.
İnşAllah bizim için en önemli vazife; Çiçekdağımıza eserler bırakmak için yorulmadan, heyecanımızla çalışmak ve daima Vatandaşlarımızın gönüllerini yapmaktır” dedi.
9 Ocak 2021 Cumartesi