Yerköy Haber Gazetesi
Yerköy Haber Gazetesi
yerköy haber gazetesi

YERKÖY’LÜ FENOMEN BAHOCAN SHOW PROGRAMI İLE ATRIK YOTUBE' TA

YERKÖY’LÜ FENOMEN BAHOCAN SHOW PROGRAMI İLE ATRIK YOTUBE' TA
İnstagram fenomenleri @bahoo.cann hesabının sahibi Yerköy’lü Bahri Yazar ve @buraktorun resmi hesabının sahibi Mehmet Burak Torun diğer sosyal medya hesaplarınındaki faaliyetlerinin yanı sıra Youtube'da güzel bir show programı ile takipçilerine sesleneceklerini açıkladılar.
Kaliteli bir programla takipçilerinin karşısına çıkmak istedikleri için uzun zamandır özenle çalıştıkları bu projenin çekimlerine başladıklarını, çok yakında her hafta Youtube'da bölümlerini yayınlamaya başlaycaklarını bildirdiler..
Hazırladıkları show programının ilerleyen bölümlerinde birbirinden değerli ünlü fenomen ve sanatçıları da stüdyolarında konuk edeceklerini açıklayan Bahri Yazar ve Mehmet Burak Torun; onlarla keyfli anlar, keyfli programlar yapmayı ve takipçilerine de keyifli, kaliteli programlar sunma amacında olduklarını belirttiler.
Youtube'taki ismi BAHBU SHOW olan bu program çok yakında başlıyor...
Bahri Yazar çok yakında bir Tiyatro ekibi kuracaklarını da belirterek tiyatro ekibine katılmak isteyen yetenekli gençlerin kendilerine müracaat etmelerini istedi.
Pozitif enerjilerini daima takipçilerine aktarmayı başaran Bahri Yazar ve Mehmet Burak Torun'a yeni projelerinde başarılar dileriz.
1 Nisan 2019 Pazartesi