Yerköy Haber Gazetesi
Yerköy Haber Gazetesi
yerköy haber gazetesi

ÇİÇEKDAĞI'NDA NÖBET DEĞİŞİMİ YENİ BAŞKAN HASAN HAKANOĞLU

SEÇMEN SAYISI : 4995 KULLANILAN OY : 4599 KULLANILMAYAN OY : 396 GEÇERLİ OY : 4473 GEÇERSİZ OY : 126 AK PARTİ : 2716 MHP : 1556 İYİ PARTİ : 190 SAADET : 11

ÇİÇEKDAĞI'NDA NÖBET DEĞİŞİMİ YENİ BAŞKAN HASAN HAKANOĞLU
31 Mart Yerel Seçimleri'nde Çiçekdağı’nda yeni dönem Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu oldu. Başkan Hakanoğlu İlçe seçim karargahı önünde partilileri ile bir araya gelerek seçim zaferini kutladı. Çok sayıda partili ile zaferini kutlayan Başkan Hakanoğlu Çiçekdağı’lı hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi.
AK Parti Çiçekdağı Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Hasan Hakanoğlu, adının açıklanması ile birlikte kapsamlı bir seçim çalışması yürüttü. Projeleri ile ön plana çıkan Hakanoğlu, sonuçlara göre yaklaşık 2716 oy alarak, Çiçekdağı’nın yeni Belediye Başkanı seçildi.
Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu yaptığı teşekkür konuşmasında; “Uzun bir seçim süreci geçirdik ve başarıya olan inancımızla hep çalışmaya devam ettik. Bu seçimde Çiçekdağı’lı hemşerilerimiz seçimini AK Parti’den yana kullanarak büyük bir farkla bizleri Belediye Başkanlığı’na layık gördü. Biz Başkanlığımız süresince herkese eşit davranarak İlçemiz için çalışmaya ve hizmet getirmeye gayret edeceğiz. Ben buradan bizleri destekleyen tüm hemşerilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Haber : Orhan Ekinci
1 Nisan 2019 Pazartesi