Yerköy Haber Gazetesi
Yerköy Haber Gazetesi
yerköy haber gazetesi

AK PARTİ KÖSELİ SEÇİM KARARGAHI AÇILDI

Ak parti Köseli ilçe teşkilatı seçim irtibat bürosunun açılışını yoğun bir katılım eşliğinde gerçekleştirdi

AK PARTİ KÖSELİ SEÇİM KARARGAHI AÇILDI
Açılışa Ak Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Ak Parti İl Başkanı Muzaffer Arslan, Ak Parti İl, İlçe teşkilatı ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Ak Parti Köseli Belediye Başkan Adayı Ümüt Köse; Rabbimin izni Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın taktiri ile Beldemize Ak Partimizin 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde Belediye Başkan Adayı gösterildim. Şahsıma teveccüh gösterip bu kutlu görevi bizlere layık gören başta Cumhurbaşkanımıza, Ak Parti Genel Merkezimize, İl Başkanıma, Milletvekillerimize, Ak Parti Teşkilatında görev yapan tüm kardeşlerime teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.
Ak Parti Köseli Belediye Başkan Adayı Ümüt Köse; Biz, Beldemizin eksiklerini ve daha güzel ve büyük projelere ihtiyacı olduğun biliyoruz. İnşallah 31 mart akşamı sizlerinde teveccühü ile birbirinden güzel projelerimizi hayata geçirebilmek için gece gündüz demeden durmadan çalışacağız. Bizim amacımız Beldemize hizmet etmektir. Sizlerin de desteği ile inşallah hep birlikte çalışacağız”dedi.
Ak Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli; Ümüt kardeşimizin tek isteği İlçesine güzel hizmetler kazandırmaktır biz bunu iyi biliyoruz. İnşallah sizlerin desteği ile hep birlikte ilçemize hizmet edecek ve hak ettiği hizmetlerin daha da fazlasını kazandırmak için çalışacağız” dedi.
Konuşmaların ardından Ak Parti Köseli seçim irtibat bürosunun açılışı gerçekleştirildi.
4 Mart 2019 Pazartesi