Yerköy Haber Gazetesi
Yerköy Haber Gazetesi
yerköy haber gazetesi

AK PARTİ YERKÖY SEÇİM BÜROSU AÇILDI

Yerköy’de AK Parti teşkilatı İlçe seçim bürosunu açtı. AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, Seçim İrtibat Bürosunun açılışına katıldı.

AK PARTİ YERKÖY SEÇİM BÜROSU AÇILDI
Yerköy Bedri Aydın Caddesi üzerinde bulunan karargah açılışına AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, AK Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Dursun, AK Parti Yerköy Belediye Başkan Adayı Mehmet Ağaoğlu, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayları, AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Hacı Dereli, AK Parti Yerköy İlçe Teşkilatı ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.
Seçim karargâhının açılış konuşmasını yapan AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Hacı Dereli "Partimizin seçim irtibat bürosu açılışımıza katılımlarınızdan dolayı AK Parti İlçe Başkanı olarak hepinize teşekkür ediyor, sizleri yüce Allah’ın selamı ile selamlıyorum. 31 Mart seçimlerinin Ülkemize, İlimize ve İlçemize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.
Daha sonra söz alan Yozgat İl Başkanı Çelebi Dursun; AK Parti Hükümeti ile Mehmet Ağaoğlu ile Yerköy çok değişti Ben bunu yıllardır buraya gelip giden bir vatandaşınız olarak görüyorum. Eskiden Yerköy nasıldı ama şimdi gayet temiz cadde ve sokaklarıyla büyük bir değişim geçirmiş bulunmakta. İnşallah daha fazla hizmet için Yerköylü vatandaşlarımızın yola AK Parti ile, Ağaoğlu ile devam diyeceğini ümit ediyorum” dedi.
AK Parti Yerköy Belediye Başkan Adayı Mehmet Ağaoğlu; Çok değerli Aziz Yerköy’lü hemşerilerim hepinizi saygı ve sevgiyle, hürmetle selamlıyorum. Yerköy’de iki dönemdir Belediye Başkanlığı yapmış bulunmaktayım. Geçmiş dönemlerde bir çok hizmeti hayata geçirmek için çalıştık ve Yerköy’ün önemli büyük ve bu zaman kadar el atılmayan sorunlarını ortadan kaldırdık. İnşallah yeni dönemde Halkımızın sonuna kadar haklı olduğu Hüyük, Karacaşar, 60 Evler ve 100 yıl mahallelerimizin altyapı ve yol çalışmalarınıza bu yıl tamamlamış olacağız. Bunların yanı sıra bir çok projeyi de ilçemize kazandırarak İlçemiz için çalışmaya devam edeceğiz. Katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum” dedi.
AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ; AK Parti Yerköy Belediye Başkan Adayımız Mehmet Ağaoğlu’na başarılar dilerim.
Bu zaman kadar güzel çalışmalar yaptı herkesin el atamayacağı komple altyapı ve yol çalışmalarını tamamladı bunları yapmak kolay değil. İnşallah yeni dönemde hizmetler bu büyük yol ve altyapı problemleri aşıldıktan sonra daha hızlı ilerleyecek ve Yerköy daha çok değişim ve gelişim gösterecektir. Biz birlikte Yerköy için ne yapılacaksa eksin olan mahallelerimizi de tamamlayarak yeni projeleri yeni dönemde hayata geçireceğiz” dedi.
Konuşmaların ardından AK Parti Yerköy İlçe Seçim Karargahının açılışı yapıldı.
25 Şubat 2019 Pazartesi