Yerköy Haber Gazetesi
Yerköy Haber Gazetesi
yerköy haber gazetesi

İYİ PARTİ SEÇİM İRTİBAT BÜROSU AÇILDI

İYİ Parti Yerköy İlçe Teşkilatı’nın 31 Mart 2019 mahalli idareler seçimleri için kullanacağı seçim koordinasyon merkezinin açılışı yapıldı.

İYİ PARTİ SEÇİM İRTİBAT BÜROSU AÇILDI
Yerköy Bedri Aydın caddesinde düzenlenen açılış törenine İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, İYİ Parti Yerköy Belediye Başkan Adayı Ferhat Yılmaz, İYİ Parti İl ve İlçe Belediye Başkan Adayları, İYİ Parti Yerköy İlçe Teşkilatı ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Açılış konuşmasını İYİ Parti Yerköy İlçe Başkanı Davut Yorulmaz yaptı; “İYİ Parti Yerköy İlçe Başkanı olarak Ferhat Yılmaz kardeşime başarılar diliyorum. Siz değerli Yerköy’lü vatandaşlarımızın desteğini bekliyor ve Ferhat Yılmaz’ı Başkan yapmak için oylarınızı istiyoruz” dedi.
İYİ Parti Yerköy Belediye Başkan Adayı Ferhat Yılmaz; Saygıdeğer Yerköy’lü hemşerilerim, öncelikle yapılacak olan seçimlerin Ülkemize ve İlçemize hayırlar getirmesini diliyorum. Çıkmış olduğumuz bu hayırlı yolda rüyalarımızdaki şehri inşa etmek için uzun ve meşakkatli bir yolculuğa çıktık. Yerköy’ümüze güzel hizmetler sunabilmek için herkesle birlikte herkesin yanında olabilmek için bu yola çıktık. İlçemize güzel projeler ve hizmetler sunabilmek için Siz değerli vatandaşlarımızın desteğini istiyorum, Oylarını istiyorum. El ele hizmet için desteklerinizi bekliyorum” dedi.
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın ise; Yerköy’de bu kalabalık ve coşkuyu gördükten sonra hiç şüphem yok ki biz bu seçimi Yerköy’de de kazanacağız. Değerli Yerköylüler Bizim sizlerden isteğimiz Ferhat kardeşimize sahip çıkmaktır. Ferhat kardeşimizin her zaman yanında olacağıma söz veriyorum “dedi.
Konuşmaların ardından seçim irtibat bürosunun açılışı yapıldı.
22 Şubat 2019 Cuma