Yerköy Haber Gazetesi
Yerköy Haber Gazetesi
yerköy haber gazetesi

AK PARTİ ÇİÇEKDAĞI SEÇİM KARARGAHI AÇILDI

Ak parti Çiçekdağı ilçe teşkilatı Yenişehir mahallesi Atatürk caddesi üzerinde bulunan seçim irtibat bürosunun açılışını yoğun bir katılım eşliğinde gerçekleştirdi

AK PARTİ ÇİÇEKDAĞI SEÇİM KARARGAHI AÇILDI
Açılışa Ak Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Ak Parti İl Başkanı Muzaffer Arslan, Ak Parti Çiçekdağı İlçe Başkanı Hüseyin Keskin, Ak Parti Köseli Belediye Başkan Adayı Ümüt Köse, Akçakent Belediye Başkan Adayı Yılmaz Kılıç, kadın Kolları Başkanı Sevgi Aydın, Gençlik Kolları Başkanı Zafer Us, Ak Parti İl, İlçe teşkilatı ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Açılış konuşmasını yapan Ak Parti Çiçekdağı İlçe Başkanı Hüseyin Keskin; Halkımıza hizmet için hep birlikte bu yola çıktık. Siz Çiçekdağılı vatandaşlarımızın desteği ile Hasan kardeşimizin ilçemize çok güzel hizmetler kazandıracağından şüpheniz olmasın. İnşallah bu dönem Çiçekdağı Hasan Hakanoğlu diyecek ve kazanan ilçemiz olacaktır” dedi.
Ak Parti Çiçekdağı Belediye Başkan Adayı Hasan Hakanoğlu; Rabbimin izni Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın taktiri ile Çiçekdağı’mızda Ak Partimizin 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde Belediye Başkan Adayı gösterildim. Şahsıma teveccüh gösterip bu kutlu görevi bizlere layık gören başta Cumhurbaşkanımıza, Ak Parti Genel Merkezimize, İl Başkanıma, Milletvekillerimize, İlçe Başkanımıza,Çiçekdağı Ak Parti Teşkilatında görev yapan tüm kardeşlerime teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.
Hakanoğlu; “ ilçemizin ufkunu açacak gençlerimize istihdam sağlayacak projelerle ilçemize hizmetkar olmak için bu yola çıktık. Biz ilçemize hizmet etmeyi gönülden istiyoruz. İlçemiz için hazırladığımız bir çok projeyi hayata geçirmek için çıktığımız bu yolda Çiçekdağlı hemşerilerimizin desteğini ve duasını bekliyorum” Niyetimiz hayr akıbetimiz hayr olur inşallah” dedi.
Daha sonra halka hitap eden Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Arslan; Hasan kardeşimizin tek isteği İlçesine güzel hizmetler kazandırmaktır biz bunu iyi biliyoruz. İnşallah sizlerin desteği ile hep birlikte ilçemize hizmet edecek ve hak ettiği hizmetlerin daha da fazlasını kazandırmak için çalışacağız” dedi.
Ak Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ise; “Burada siz değerli Çiçekdağılı vatandaşlarımızın bu katılımını ve mutluluğunu görmek bu işin bittiğini gösteriyor. Hasan kardeşimiz her zaman bizlerle istişare ederek ilçeye yapılan ve yapılacak olan projeler ve hizmetler için her an gönlü hizmetle dolu olan bir kardeşimizdir. Ben inanıyorum ki sizlerin desteğini de alıp Belediye Başkanı olarak göreve geldiğinde şimdiden hazırlamış oldukları aynı zamanda istihdam sağlayacak projeleri sizlerin hizmetine sunmak için çalışacağından hiç şüpheniz olmasın. Önemli olan bir işe gönül vermek ve çalışmaktır. İnşallah 31 mart akşamı kazanan Çiçekdağı olacaktır” dedi.
Konuşmaların ardından Ak Parti Çiçekdağı seçim irtibat bürosunun açılışı gerçekleştirildi.
18 Şubat 2019 Pazartesi