Yerköy Haber Gazetesi
Yerköy Haber Gazetesi
yerköy haber gazetesi

Minik Adımlar Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nden Minik Öğrencilere Semazen Gösterisi

Minik Adımlar Kreş ve Gündüz Bakım Evi Kutlu Doğum Haftası nedeniyle kreşte eğitim gören minik öğrencilere semazen gösterisi izlettirdi.

Minik Adımlar Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nden Minik Öğrencilere Semazen Gösterisi
Peygamber Efendimiz (s.a.v)’in dünyayı teşriflerinin yıl dönüm olarak Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Yerköy’de hizmet veren Minik Adımlar Kreş ve Gündüz Bakım Evi bünyesinde eğitim gören minik öğrencilere Semazen gösterisi izletildi.
Minik Adımlar Kreş ve Gündüz Bakım Evi Müdürü Elif Gül Yılmaz ve Kreş Öğretmenlerinden Şeyma Bozkurt ve Seda Gülkaç’ın organize ettikleri Semazen gösterisi minik öğrenciler tarafından ilgi ile izlendi.
Minik Adımlar Kreş ve Gündüz Bakım Evi Müdürü Elif Gül Yılmaz; Peygamber Efendimiz (s.a.v)’in dünyayı teşriflerinin yıl dönümü olarak Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle minik öğrencilerimize Semazen gösterisi sunmayı düşündük. Öğrencilerimize hem Kutlu Doğum’u her yıl hatırlatmak hem de semazen gösterisi ile tanıştırmak için böyle bir etkinlik düzenledik. Kreşimiz bünyesinde öğretmenlerimizle birlikte bir çok etkinlikler düzenliyor ve minik öğrencilerimizin gelişimini daha ileri seviyelere taşımak için büyük bir çaba ve gayretle çalışıyoruz. İnşallah bu etkinliğimizle de öğrencilerimize Peygamber Efendimiz (s.a.v) ve “Kutlu Doğum” değerini öğretmiş olduk” dedi.
21 Nisan 2017 Cuma