Yerköy Haber Gazetesi
Yerköy Haber Gazetesi
yerköy haber gazetesi

MHP'nin Yerköy aday adayı Özdemir

Yerel seçim hareketlenmeleri başlamasının ardından aday adaylığını açıklayan Yerköy Belediye Başkanı Aday Adayı Osman Ruşen Özdemir oldu

MHP'nin Yerköy aday adayı Özdemir
Osman Ruşen Özdemir hizmete talip olduğunu dile getirerek Yerköylülerden destek istedi.

"HAYIRLAR GETİRSİN"
"Saygıdeğer hemşerilerim, değerli Yerköylüler hepinizi saygıyla, sevgiyle, hürmetle muhabbetle ve en kalbi duygularla selamlıyorum. Allahın rahmeti, bereketi hepimizin üzerine olsun. 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerin öncelikle Ülkemize, Yerköyümüze, Milliyetçi Hareket Partimize ve diğer siyasi partilerimize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Bugüne kadar sevdamız olan, kadim ilçemiz Yerköyümüze hizmet etmiş olan belediye başkanlarına, il genel meclis üyelerine, belediye meclis üyelerine, ilçe başkanlarına yaptıkları güzel hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyor; ebediyete irtihal etmiş olanları rahmetle, minnetle anıyorum. Kıymetli hemşehrilerim, bugüne kadar bütün ticari hayatım, arkadaşlıklarım ,dostluklarım Yerköy’de geçti. Yerköyümüz için bundan sonra da elimizden ne geliyorsa, gücümüz neye yetiyorsa hangi konularda olursa olsun hizmet etmeye, Yerköylü hemşerilerimizin hizmetinde olmaya hatta hizmetçisi olmaya talip olduğumuzu buradan ifade etmek istiyorum. Bir mıh bir nal kurtarır, bir nal bir at kurtarır , bir at bir yiğit kurtarır, bir yiğit bir vatanı kurtarır düsturuyla yola çıktık."
"YERKÖY HAK ETTİĞİ DEĞERİ MHP İLE ALACAK"
Özdemir: " Yerköylü bizi bilir biz de Yerköylüleri. Siyaseti milletimize, ilçemize hizmet etmenin bir aracı olarak görüyoruz MHP’nin Yerköy de ki gücünü biliyoruz. Teşkilatlarımızın ne denli özverili hizmetler yaptığını biliyoruz. Buradan en samimi şekilde, bir Yerköy sevdalısı olarak güzel ilçemizi hak ettiği yere getirmeye and içtiğimi belirtmek isterim."
YERKÖY'ÜN KADERİ DEĞİŞECEK
"Değerli hemşerilerim; Yerköy’ün kaderinin değişeceği, yeni bir yönetim anlayışının ortaya çıkacağı seçimlere adım adım yaklaşmaktayız. MHP’nin vizyonunu, Sn. Dr Devlet Bahçeli’nin tecrübesini, Yerköyümüz’ün medarı iftiharı Sadir Durmaz beyin tevazusunu, Yozgat milletvekilimiz İ. Ethem Sadef bey’in dinamizmini yanımızda hissettiğimizi ayrıca belirtmek isterim. Altını çizerek söylemek istiyorum bizim derdimiz Yerköyümüz’e hizmet etmek, bizim sevdamız Yerköy insanımızı layık olduğu yerlere taşımaktır. İnanıyorum ki milletimizin desteği, Cenabı Allah’ın da takdiri ile önümüzdeki 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinden aday adaylığımı buradan ilan ediyorum , destek sizden takdir Cenabı Allahtan’dır. Bir olalım iri olalım diri olalım diyorum. Hepinizi saygıyla, sevgiyle, hürmetle ve muhabbetle selamlıyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun."
11 Eylül 2018 Salı