Yerköy Haber Gazetesi
Yerköy Haber Gazetesi
yerköy haber gazetesi

MHP ÖZBAĞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI RASİM ARAZAY OLDU

Yerköy’lü sevilen esnaf Rasim Arazay memleketi Kırşehir’in Özbağ Kasabası için Yerel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi MHP’den Aday olarak gösterildi.

MHP ÖZBAĞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI RASİM ARAZAY OLDU
Yerköy’de Özbağ Sarrafiye işletmecisi Rasim Arazay yaptığı açıklamada; 2019'da yapılması beklenen Mahalli idareler seçimleri öncesi Özbağ Belediye Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Arazay, "Özbağ için seçim çalışmalarına erken başlama kararı aldık. Allah'ın izni ile daha gelişmiş bir Özbağ için elimizi taşın altına koyacağız” dedi.
Özbağ Kasabasına hizmet için böyle bir karar aldığını söyleyen Arazay, Kırşehir’de ilk Adayın MHP'den olduğunu ve MHP İl Başkanlığı tarafından Adaylığının açıklandığını söyledi.

Rasim Arazay "Uzun süredir Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında yüce Türk Milleti'ne ve aziz dava arkadaşlarımızla birlikte olduk ve yanlarında olduk. Yaptığımız istişareler sonucu Özbağ Belediye Başkanlığına aday olma kararı aldım”dedi.

Arazay, “Allah'ın izni ile önümüzdeki yerel yönetim seçimini kazanmaktan başka şahsi bir düşüncemiz yoktur. Sonuçta kazanan Özbağ olacak, kazanan Milliyetçi Hareket Partisi olacaktır."diye konuştu.
24 Temmuz 2018 Salı